Czym jest biorezonans?

Biorezonans jest to specjalistyczne urządzenie, które wykorzystuje się w celu diagnostyki oraz terapii przy użyciu drgań elektromagnetycznych. To wynalazek współczesnej medycyny, który umożliwia przeprowadzenie badań, mając na uwadze miejsce, w którym występuje zaburzenie oraz rozpoznać rodzaj obciążenia (alergeny, bakterie, borelioza, pasożyty).

Aktualnie na rynku jest wiele firm, które zajmują się produkcją urządzeń do biorezonansu. Najbardziej znanym i często wybieranym jest aparat MORA. Powstała już jego piąta, udoskonalona wersja. Bardzo dobrymi urządzeniami do biorezonansu są również aparaty Imedis i Bicom. Pozostałe znajdujące się na tynku urządzenia, są bardzo słabej jakości.

Działanie urządzeń do biorezonansu, oparte jest na zjawisku fizycznym, czyli na rezonansie elektromagnetycznym. Zjawisko to, znane jest zwłaszcza w środowisku inżynierskim, jednak jest również często wykonywane na co dzień, przez zwykłych ludzi. Zadaniem rezonansu elektromagnetycznego jest odbieranie sygnałów radiowych, telefonicznych czy telewizyjnych. Antena urządzenia odbiera sygnał od nadawcy, jeśli drgania elektromagnetyczne są takie same jak drgania nadawcze. W przypadku urządzenia do biorezonansu, korzysta się z drgań elektromagnetycznych ludzkiego organizmu, a także z częstotliwości rezonujących innych czynników na zewnątrz, czyli między innymi toksyn, alergenów, pasożytów, wirusów, bakterii i grzybów. Urządzenie odczytuje sygnały, podobnie do radia i sygnału z anteny.

Za pomocą biorezonansu można nie tylko zbadać organizm, ale i także poddać go leczeniu. Diagnostyka po takim badaniu jest niezwykle szczegółowa. Dzięki biorezonansowi, można sprawdzić, które narządy zostały osłabione, które czynniki szkodzą organizmowi (borelioza, bakterie, pasożyty, alergeny, elektrosmog, zakażenie grzybami, czynniki psychosomatyczne, związki toksyczne). Sprawdzić można około 20000 potencjalnie zagrażających zdrowiu czynników.

Biorezonans jest znany na całym świecie, zwłaszcza ze swojej wysokiej skuteczności w diagnostyce oraz leczeniu alergii, co jest jego najistotniejszą cechą. Często używa się go również w diagnostyce pasożytów oraz boreliozy, gdyż bardzo trudno jest ją wykryć w badaniach z krwi. Leczy się również za jego pomocą boreliozę, gdyż działa niszcząc krętki borelii. Pomaga również rzucić palenie, wykorzystuje się go w terapiach antynikotynowych.

Biorezonans niesie ze sobą wiele możliwości. Służy do regenerowania wszystkich narządów, które mają stany wyczerpania energetycznego czy stany zapalne. Dzięki niemu można usuwać z organizmu toksyny, metale ciężkie, zmniejsza napięcie układu nerwowego. Można również leczyć biorezonansem takie schorzenia jak nerwice, zaburzenia lękowe czy stres. Biorezonans używa się zwłaszcza do terapii przeciwbólowych, terapii stawów, przy stanach zapalnych stawów, a także przy bólach występujących z różnych przyczyn. Istnieje aż kilka programów biorezonansu. W dzisiejszych czasach coraz częściej się z niego korzysta, gdyż jest w stanie pomóc chorym w wielu przypadkach.

Artykuł z: bioanna.com.pl